Strona główna » Płatności

Płatności

W sklepie internetowym zooexpert możliwe są jedynie następujące formy płatności:

  • Przelew on–line wykonany za pośrednictwem banku internetowego. Płatność następuje poprzez stronę zooexpert.com.pl. Po potwierdzeniu danych adresowych oraz ostatecznym złożeniu zamówienia Klient zostaje przekierowany na bezpieczną stronę Przelewy24 / Paypal , gdzie dokonuje wyboru właściwego dla siebie banku.
  • Przelew tradycyjny, w którym płatność musi zostać dokonana w terminie 7 dni od momentu złożenia zamówienia – jego ostatecznego potwierdzenie poprzez kliknięcie w przycisk „Zamów i Zapłać” pod rygorem anulowania zamówienia.
  • Płatności w drodze przelewu tradycyjnego należy dokonać na następujący Numer konta Sprzedawcy: mBank: 13 1140 2004 0000 3502 8122 9559
  • Numer konta jest uwidoczniony na stronie internetowej Sklepu, jak również jest przesyłany w e-mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia.
  • Zamówienie zostanie zrealizowane w momencie zaksięgowania na koncie sprzedawcy 100% ceny produktu, na którą klient wyraził zgodę poprzez kliknięcie w przycisk „Zamów i Zapłać”.
  • Faktura VAT za zakupioną licencję zostanie dostarczona w formie elektronicznej w postaci pliku PDF zgodnie z art. 106n ustawy z dn. 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2011.177.1054 j.t. ze zm.). Na życzenie Klienta faktura zostanie dostarczona Pocztą Polską, tradycyjnym listem na adres podany w zamówieniu. Jeżeli adres wysyłkowy jest inny niż dane do wystawienia faktury należy go przesłać na maila info@zooexpert.com.pl.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu